Furçë për fondatinë perfekte

10,90 

Sekreti për një fondatinë perfekte.

Përshkrim

Kjo furçë shërben për të aplikuar fondatinën likuide. Falë densitetit të lartë të fijeve ajo siguron një ngjyrë të unifikuar dhe një mbulim optimal. Avantazhet: dorezë druri, fije 100% sintentike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 56317