Set me shkopinj për kutikulat

1,30 

Shtyn kutikulat.

Përshkrim

Ky aksesor shtyn kutikulat dhe pastron thonjtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 74242