Mprehëse thonjsh

2,50 

Pret menjëherë thonjtë tuaj.

Përshkrim

Kjo mprehëse pret menjëherë thonjtë tuaj. Ajo është prej çeliku dhe me një limë e cila siguron thonj pefekt.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 44192