-40%

Maskarë për volumin e qerpikëve

Çmimi origjinal qe: 16,00 €.Çmimi i tanishëm është: 9,60 €.

Përshkrim

“Kjo maskarë i jep qerpikëve tuaj volum të theksuar. Furça e saj me fije të forta është dizenjuar për te kapurçdo qerpikë të sipërm dhe të poshtëm, duke i shtuar atyre volum me një veprim të vetëm. Formula e saj vegane, përmban 83% përbërës me origjinë bimore dhe është e pasuruar me vaj ushqyes kastori dhe ujin e lules së misrit, i cili është i përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe mbajtësit e lenteve.
Këshilla për aplikim:
• Vendosni furçën në bazën e qerpikëve dhe lëvizeni lart në formë zigzage.
• Përdorni skajin e furçës për të arritur qerpikët më të shkurtër.
• Përsëriteni procesin derisa të arrini rezultatin e dëshiruar.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 90253