-30%

Krem mbrojtës dhe antirrudhë me spf 50

Çmimi origjinal qe: 22,00 €.Çmimi i tanishëm është: 15,40 €.

Qetëson, mbron dhe hidraton lëkurën tuaj.

Përshkrim

Ky krem mbron lëkurën tuaj nga UVA/UVB dhe parandalon plakjen e lëkurës tuaj nga dielli. Ai hidraton, qetëson dhe mbron lëkurën tuaj. Avantazhet: Kremi ka një teksturë anti rrudhë, që nuk ngjit dhe mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga dielli. Pa vajra minerale.

1 shqyrtim për Krem mbrojtës dhe antirrudhë me spf 50

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Dorina

    Ky krem eshte super kam gati 3 vite qe e perdor dhe jam shume e kenaqur🤗


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 57438