Set me kokos

12,40 

Nje set me produktet e domosdoshme.

Përshkrim

Ky set përmban:
Xhel dushi 400 ml
Kremi trupi 390 ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: paketim 10