Set me krem dhe qumësht trupi

9,00 

Nje set me produktet e domosdoshme.

Përshkrim

Ky set përmban:
Xhel dushi 200 ml
Kremi trupi 200 ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: Paketim 12