Furçë për buzët

12,00 

Aleati juaj për të konturuar buzët.

Përshkrim

Kjo furçë është ideale për të konturuar buzët dhe për të aplikuar buzëkuqin në mënyrë preçize.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 60226