Dorezë për pastrimin e lëkurës

4,90 

Heq makijazhin lehtësisht, vetëm me ujë.

Përshkrim

Kjo dorezë heq makijazhin vetëm me ujë, lahet dhe përdoret deri në 3 muaj. Mikrofibrat e saj pastrojnë lehtësisht makijazhin. Doreza është praktike dhe mund ta merrni me vete kudo. Këshilla për përdorimin:
1. Lageni me ujë të ngrohtë
2.Pastroni lehtësisht makijazhin nga faqet, sytë dhe buzët
3. Lajeni dorezën dhe lëreni të thahet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 69347