-50%

Comme une Evidence L’EAU -75ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 40,00 €.Çmimi i tanishëm është: 20,00 €.

Një aromë elegante.

Përshkrim

Aroma elegante dhe e rafinuar Comme une Evidence simbolizon momentet e jashtëzakonshme të jetës. Parfumi ka aromë të pastër, harmonike dhe delikate e cila ju zhyt në një moment qetësie absolute. Ky format është i përshtatshëm për ta mbajtur kudo me vete. ” Freskia e rafinuar e esencës së Bergamos hap rrugë për delikatesën femërore të aromës së trëndafilit Damask. Esenca e Patchouli-t sjell një ndjenjë të thellë që ju përmbush ” Annick Menardo, Parfumier.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 29180