-50%

Deodorant Comme Une Evidence -100ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 16,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,00 €.

Një aromë elegante.

Përshkrim

Dëshironi një deodorant në harmoni me notat e parfumit tuaj të preferuar Comme Une Evidence?  Lëkura ndihet e freskët që në aplikimin e parë dhe me aromë që zgjat gjatë gjithë ditës.

SKU: 32993