-20%

Qumësht trupi Monoi 390ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 9,60 €.

Lëkurë e hidratuar për 24 orë dhe me aromën e mrekullueshme Monoi.

Përshkrim

Qumështi i trupit i pasuruar me Monoi nga Tahiti ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën. Aroma e tij magjepsëse do t’ju “zhvendosë” menjëherë në plazhet e Tahitit.

Avantazhet:
• 98% përbërës bimorë
• Shishe 100% e riciklueshme
• Formulë Vegane
• Prodhuar në Francë

SKU: 92247