Highlighter me 2 ngjyra

18.00

Për një lëkurë rrezatuese.

Përshkrim

Ky highlighter kombinon 2 nuanca për një lëkurë rrezatuese: nuancë perlë për të ndriçuar lëkurën dhe një nuancë më të errët për të krijuar efektin e një lëkure të nxirë. Pa paraben.

Informacion shtesë

Color

beige, rose

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Highlighter me 2 ngjyra”

SKU: 46028
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara