Xhel dushi I koncentruar Mango – 100ml

3,90 

Xhel dushi I koncentruar me aromë energjike që ruan kënaqësinë dhe njëkohësisht bëni një të mirë për planetin

Përshkrim

Shijoni aromën e fortë sensuale në dush duke kontribuar kështu dhe për planetin tonë. Ky xhel I koncentruar ofron një numër të njëjtë larjesh me xhelin e dushit klasik në format 400ml. Falë mekanizmit të tapës tekstura fluide e xhelit lë një shkumë të butë që pastron lëkurën në mënyrë delikate. Premtojmë një dush plot aromë. Pluset: -97% përbërës bimorë; -pa paraben; -50% më pak plastikë krahasuar me shishen 400ml; -format praktik për udhëtime, palestër..të ndjek kudo që shkon. 1 produkt i blerë = një pemë e mbjellur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 41612