Ujë tualeti Comme Cuir Vetiver- 100ml

40,00 

Sensualiteti unik I Cuir Vetiver.

Përshkrim

Cuir Vetiver ka një aromë të lehtë dhe sensuale. Freskia dhe eleganca e bimës Vetiver është përzier me aromën e lehtë të drurit Sandal dhe atij Cedar të Karaibeve. Fasulja Tonka shton sensualitetin e këtij parfumi. Sonia Constant, parfumiere.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 36096