-30%

Ujë micelar demakilant me mente 400ml- Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

10,43 

Heq makijazhin dhe pastron lëkurën në mënyrë perfekte.

Përshkrim

Ky ujë micelar heq makijazhin dhe eleminon çdo papastërti, duke pastruar butësisht lëkurën. Ai është i pasuruar me mente organike e cila njihet për vetitë e saj freskuese. Uji micelar demakilant vepron thellësisht në lëkurë duke kontrolluar shkëlqimin, papersosmeritë dhe strukturën e lëkurës.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Mente organike e rritur në fushat e La Gacilly.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Testuar dermatologjikisht.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe qafë me anën e një pambuku. Pa shpërlarje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 14782