-20%

Pastrues 3 në 1 me mente 125ml – Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

Çmimi origjinal qe: 11,90 €.Çmimi i tanishëm është: 9,52 €.

Pastron butësisht lëkurën tuaj

Përshkrim

Ky pastrues ka veprim të trefishtë: pastron lëkurën, ka efektin e një skrabi si dhe heq pikat e zeza. Është i pasur me mente, e cila njihet për vetitë e saj freskuese. Pastron lëkurën në thellësi, largon sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën të butë dhe jo të thatë. Zvogëlon poret dhe redukton pikat e zeza.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Pa sulfate.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Mente organike e rritur në fushat e La Gacilly.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar apo të irirtuar.
Testuar dermatologjikisht.
Test In Vitro.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 44983