-20%

Vaj pastrues me kamomil 150ml – Për lëkurë të ndjeshme.

Çmimi origjinal qe: 10,50 €.Çmimi i tanishëm është: 8,40 €.

Largon edhe makijazhin kundra ujit.

Përshkrim

Heq me butësi edhe makijazhin kundër ujit.
Vaji pastrues për lëkurë të ndjeshme, largon makijazhin nga fytyra, sytë dhe buza si dhe çdo papastërti tjetër, duke e lënë lëkurën të butë e të qetësuar. Është i pasur me kamomil organik, i cili njihet për vetitë e tij qetësuese. Redukton skuqjet deri në 91% brenda 28 ditëve. I përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Kamomil organik i rritur në fushat e La Gacilly.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Pa parfum
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe buzë duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 65801