-20%

Ujë micelar demakilant me mente 200ml- Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

Çmimi origjinal qe: 9,50 €.Çmimi i tanishëm është: 7,60 €.

Heq makijazhin dhe pastron lëkurën në mënyrë perfekte.

Përshkrim

Ky ujë micelar heq makijazhin dhe eleminon çdo papastërti, duke pastruar butësisht lëkurën. Ai është i pasuruar me mente organike e cila njihet për vetitë e saj freskuese. Uji micelar demakilant vepron thellësisht në lëkurë duke kontrolluar shkëlqimin, papersosmeritë dhe strukturën e lëkurës.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Mente organike e rritur në fushat e La Gacilly.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Testuar dermatologjikisht.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe qafë me anën e një pambuku. Pa shpërlarje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 96880