Ujë i parfumuar Voile D’OCRE 100ml

39,00 

Lindja e një sensualiteti të ri plot gjallëri dhe të ndritshëm.

Përshkrim

Mbështilluni nga notat e freskëta të një arome plot kontraste ku ndërthuret ëmbëlsia e qumështit të drurit Sandal me notat pikante të drurit Cedar.
Avantazhet:
• 93% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Shishe qelqi e riciklueshme.
• Paketim i përbërë nga karton i riciklueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 58994