Ujë I parfumuar Cuir De Nuit 100ml

39,00 

Lindja e një dëshire.

Përshkrim

Parfumi Cuir de Nuit ka një aromë tërheqëse, të parezistueshme, me nota sensuale.
Parfumier: Amandine Clerc-Marie ka zgjedhur vaniljen për të ilustruar të gjithë nuancat e sensualitetit. Kakao I shton një arome delikate dhe sensuale e cila krijon varesi.
Angazhimi ynë:
• Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 45729