Ujë I parfumuar Sel D’azur 100 ml pë femra dhe meshkuj

39,00 

Ndjesia e një shitje buzë detit

Përshkrim

Sel d’Azur është një parfum I freskët, vibrues, plot me kontraste. Gjallëria e limonit Italian është thyer me thartësinë e lëkurës së grejfrutit. Në bazën e parfumit është cedari, I cili I jep fortësinë.
Në mesdhe, bluja e qiellit dhe detit takohen së bashku. Hapni dritaret dhe zhytyni në blunë e pafundme të qiellit, të shkrirë me shkëlqimin e detit. Ndjeni flladin e lehtë e të kripur që lë kristalet e kripës në lëkurën tuaj!
Parfumeri: Marie Salamagne kujton shëtitjet e saj përgjatë bregdetit të Amalfit: hija e pishave, freskia e pikëzave të kripura të ujit të detit, forca e shkëmbinjve që përplasen me ujin.
Angazhimi ynë:
• Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 44177