Qumësht trupi me vaj ulliri 390 ml

8,00 

Kënaqësia e një qumështi hidratues dhe relaksues

Përshkrim

Për një trajtim relaksues të lëkurës së trupit ekspertët tanë kanë kombinuar gjapin Shea organik me vajin e ullirit dhe ekstraktin e ullirit. Lëkura mbetet e hidratuar dhe me aromë të këndshme. Avantazhet: 97% e përbërësve janë me origjinë bimore; pa vajra minerale; Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 28384