Qumësht trupi me lavandër & manaferrë 390ml

8,00 

Kënaqësia e një qumështi hidratues dhe relaksues

Përshkrim

Për një trajtim relaksues të lëkurës së trupit, ekspertët tanë kanë kombinuar gjapin Shea organik me vajin esencial të lavandos dhe ekstraktin e manaferrës. Lëkura mbetet e hidratuar dhe me aromë të këndshme. Avantazhet: 88% e përbërësve janë me origjinë bimore; pa vajra minerale; Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 27619