Peceta pastruese me alga – Për lëkurë normale në mikse.

7,50 

Largon makijazhin dhe freskon lëkurën me një lëvizje te vetme.

Përshkrim

Pecetat pastruese Ultra-Freski, e lënë lëkurën të butë dhe të pastër. Locioni pëbërës është i pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.

Avantazhet:
• Peceta të përbëra nga fibra druri 97% të riciklueshme.
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Prodhuar në Francë.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe qafë. Mbylleni paketimin pas përdorimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95938