-25%

Parfum Garden Party 100ml

Çmimi origjinal qe: 49,90 €.Çmimi i tanishëm është: 37,43 €.

Një festë për të festuar.

Përshkrim

Parfumi Garden Party ngjall ndjesinë e lumturisë të festimeve të pranverës, të ribashkimeve të gëzueshme dhe të qeshurave pa fund. Natyral dhe i bukur, trëndafili damask merr pamjen e një lulje të egër. Ai plotësohet nga notat pikante dhe të freskëta të gjthes së mentes.
Parfumier: Marie Salamagne imagjinonte një buqetë pranverore ku mbizotëron ngjyra rozë
Angazhimi ynë:
•Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 84800