Locion matifikues me mente 200ml – Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

9,50 

Rafinon teksturën e lëkurës dhe e matifikon atë.

Përshkrim

Locioni matifikues me mente organike, ju siguron një lëkurë të bukur falë formulës së tij dypërbërëse tonik+pluhur. Sebumi i tepërt absorbohet menjëherë . Cilësia e lëkures rafinohet dita ditës. Ky locion ka veti ribalancuese vepron thellësisht në lëkurë duke korrigjuar shkëlqimin, papërsosmëritë dhe strukturën e lëkurës.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Mente organike e rritur në fushat e La Gacilly.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Testuar dermatologjikisht.
Këshilla për aplikim: Tundeni shishen përpara aplikimit. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastruar mirë me anën e një pambuku. Përmban alkool. Shmangni kontaktin me sytë. Ndërpreni përdorimin nëse ju shkakton irritim të lëkurës. Kufizoni ekspozimin në diell. Gjithmonë përdorni mbrojtje UV.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 97022