Laps preçiz për vetullat

8,60 

Një laps vetullash me preçizion të lartë, I cili qëndron 12 orë

Përshkrim

Falë majës së hollë, ky laps strukturon vetullën tuaj dhe qëndron për 12 orë. Ai ka 3 nuanca, për tu përshtatur me ngjyrën e lëkurës tuaj. Këshilla për përdorimin: Përdorni furçën për të krehur vetullat dhe me pas përdoni lapsin për tër konturuar dhe mbushur vetullën. Përdorni përsëri furçën për një vetull shumë natyrale.

Informacion shtesë

Color

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 54492
Spastroje