-15%

Krem për duart Monoi 30ml

Çmimi origjinal qe: 3,50 €.Çmimi i tanishëm është: 2,98 €.

Duar të hidratuara dhe me aromën fantastike të Monoit

Përshkrim

Rizbuloni ndjesitë e një vere me diell në këtë krem ​​duarsh pa silikon, për një lëkurë të hidratuar dhe me aromë delikate.

Përdoreni kremin në çdo moment të ditës kur e shihni të nevojshme.

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • Formulë Vegane
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 31623