Xhel dezinfektant për duart Monoi 50ml

3,50 

Duar të pastra, të buta dhe me aromë fantastike

Përshkrim

Xheli dezinfektant për duart Monoi, pastron butësisht duart tuaja. Formula e tij e përbërë me 98% përbërës bimorë, nga e cila 55% përfshin alkool bimor dhe glicerinë bimore, nuk i than duart tuaja, por i lë ato të buta dhe me aromën fantastike të Monoit.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Formulë Vegane
  • Prodhuar në Francë
  • Shishe 100% e riciklueshme
  • Alkool 100% bimor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 31376