Pastrues i ngurtë për fytyrën 100gr

9,90 

Heq makijazhin dhe pastron fytyrën pa e tharë atë.

Përshkrim

Pastruesi i ngurtë heq makijazhin dhe pastron butësisht lëkurën duke i dhënë asaj një shkëlqim natyral. Formula e tij e përbërë nga 99% përbërës bimorë, me kalendula të rritura në Brittany Francë, pa sulfate dhe pa sapun, respekton pH e lëkurës suaj dhe e zbut atë.

1 pastrues i ngurtë është i = me 2 pastrues ne trajtën e xhelit 125ml

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • Formulë Vegane
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim 100% i riciklueshëm
  • Respekton pH e lëkurës suaj

 

Këshilla e përdorimit: Fërkojeni pastruesin ndërmjet duarve ose direkt në fytyrë të lagur, masazhojeni fytyrën lehtë e më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 91954