Sale

Laps për buzët Rouge Elixir

2,40 8,00 

Lapsi i buzëve Rouge Elixir është aleati juaj më i mirë për buzë perfekte!

Përshkrim

Lapsi i buzëve Rouge Elixir, me përmbajtje vaj kamelia, ka një teksturë kremoze e cila ushqen dhe zbut buzët tuaja. Lapsi super i pigmentuar konturon në mënyrë perfekte buzët dhe bën që buzëkuqi të qëndrojë për një kohë më të gjatë.

Avantazhet:

  • 82% përbërës bimorë
  • Formulë Vegane
  • Me vaj kamelia
  • Prodhuar në Francë

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 75979
Spastroje