-25%

Krem hidratues ditë/natë 75ml.

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 24,90 €.Çmimi i tanishëm është: 18,68 €.

Trajtim hidratues ditë/natë ose si maskë nate.

Përshkrim

Kremi hidratues Hydra Vegetal hidraton intensivisht lëkurën që në aplikimin e parë. Lëkura është më e butë, e freskët dhe plot shkëlqim. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi.

Avantazhet:

  • 95% e përbërësve me origjinë bimore
  • Formulë vegane
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në mëngjes dhe mbëmje duke e masazhuar lehtë derisa të përthithet nga lëkura. Mund ta aplikoni edhe si maskë gjatë mbrëmjes 1 ose 2 herë gjatë javës.

SKU: 93167