Sale

Buzëkuq Rouge Elixir Mat

0 out of 5

11,93 15,90 

Matifikon dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Ky buzëkuq është aleati juaj për buzë mat, që nuk thahen. Ai ka në përmbajtje vajin e Kamelias i cili ka veti ushqyese. Buzëkuqi qëndron deri në 8 orë.

Avantazhet:

• 83% e përbërësve me origjinë bimore
• Pa silikon
• Prodhuar në Francë

Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

SKU: 31471
Spastroje