Balm bimor riparues 150ml- për flokë të hollë

0 out of 5

12,90 

Riparon dhe ushqen intensivisht flokët tuaja.

Përshkrim

Ky balm bimor është i përshtatshëm për flokë të hollë, të thatë dhe të dëmtuar. Balmi është i pasur me vaj avokado që plotëson lipidet, i cili siguron acide yndyrore, thelbësore për ekuilibrin e flokëve. Ai ushqen flokët, i lë plot gjallëri dhe 30 herë më rezistente.
Mund ta përdorni sipas dëshirës;
1. Në flokë të lagur përpara se ti krihni.
2. Në flokë të thatë, tek gjatësia dhe tek maja e tyre.
3. Përpara se të flini, në mënyrë që të ushqejë dhe riparojë flokët tuaja ndërkohë që ju flini.
Avantazhet:
• 98% përbërës bimorë
• pa silikon
• vaj avokado organik
• prodhuar në Francë

Këshilla për aplikim: Aplikoni një sasi të vogël balmi në gjatësi dhe maja, duke shmangur rrënjët. Mos e shpërlani.

SKU: 78112