Balm bimor riparues 250ml

15,50 

Përshkrim

Ky balm është i përshtatshëm për flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe për flokë kaçurrele. Balmi është i pasuruar me vaj organik të kokosit i cili ushqen thellë fibrat e flokëve. I lë flokët të riparuar intensivisht deri në maja dhe të disiplinuar në mënyrë perfekte.
Mund ta përdorni sipas dëshirës;
1. Në flokë të lagur përpara se ti krihni.
2. Në flokë të thatë, tek gjatësia dhe tek maja e tyre.
3. Përpara se të flini, në mënyrë që të ushqejë dhe riparojë flokët tuaja ndërkohë që ju flini.
Avantazhet:
• 97% përbërës bimorë
• pa silikon
• vaj kokosi organik
• prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Aplikoni një sasi të vogël balmi në gjatësi dhe maja, duke shmangur rrënjët. Mos e shpërlani.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 82163