Pudër e thatë 8 gr BEIGE CLAIR

18.00

Një lëkurë perfekte, mat.

Përshkrim

Pudra Zero Defaut ka një teksturë delikate, unifikon dhe matifikon lëkurën tuaj. Ajo ka në përmbajtje pudrën e bambusë, e cila njihet për aftësitë matifikuese. Këshilla për përdorimin: Merrni pudrën me furçën përkatëse, hiqni pjesën e tepërt duke e shkundur atë dhe me pas aplikojeni në të gjithë lëkurën, duke theksuar zonën T.

Informacion shtesë

Color

beige clair, beige mat, beige moyen, rose moyen

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Pudër e thatë 8 gr BEIGE CLAIR”

SKU: 61717
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara