-35%

Krem nate Lifting-50ml

22.75

Krem nate Lifting- për të gjitha tipet e lëkurës

Përshkrim

Ky krem nate për fytyrën dhe qafën, I pasur me kolagjenin e koncentruar të bimës Ajuga, hidraton dhe mbështjell lëkurën me një vello rehatie. Kur zgjoheni vijat janë zbutur dhe lëkura është më e freskët . Nga muaji I parë rrudhat reduktohen, lëkura rifiton elaticitetin dhe është më e tonifikuar. Avantazhet: Teksturë balm; 95% e përbërësve me origjinë bimore ; Pa vajra minerale. Këshilla për aplikimin: Aplikoni çdo mbrëmje në fytyrë dhe në qafë. Evitoni zonën përreth syve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem nate Lifting-50ml”

SKU: 82977