Korrektor Zero Defaut -Jeshil

8,50 

Neutralizon skuqjen e lëkurës.

Përshkrim

Lëkura juaj duket e kuqe edhe pasi keni vendosur fondatinën? Ky korrektor jeshil neutralizon të gjitha llojet e skuqjeve: puçrrat, faqet e kuqe… Ai është I pasuruar me vajin e farës së pambukut dhe pështatet edhe për lëkurat më të ndjeshme. Avantazhet: 87% e përbërësve me origjinë bimore, pa parfum. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, me gishta ose me furçën përkatëse dhe më pas aplikoni fondatinën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor Zero Defaut -Jeshil”

SKU: 41093