Furçë për fondatinë natyrale

11,89 

Partnerja ideale për një fondatinë natyrale.

Përshkrim

Përdorni këtë furçë për një ngjyrë lëkure të unifikuar dhe natyrale. Kjo furçë përdoret për fondatina të lëngshme. Fijet e saj , të cilat janë me dy gjatësi, sigurojnë një përfundim natyral. Fijet e gjata marrin fondatinë dhe fijet e shkurtëra e përhapin në lëkurë. Avantazhet: dorezë druri, fije 100% sintentike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 55771