Sale

Buzëkuq Rouge Vertige efekt perlë

3.00

Zbukuron dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Ky buzëkuq ka në përbërje vajin ushqyes të qershisë. Ai ka 54 nuanca nga nuancat më të hapura e deri te e kuqja e errët, për të plotësuar të gjitha dëshirat tuaja. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Informacion shtesë

Color

mauve glacial, nude metallique, rose bonbon, rose corail, rose mauve, rose nude, rouge lumineux, rouge metallique

1 shqyrtim për Buzëkuq Rouge Vertige efekt perlë

  1. 1 nga 5 të mundshëm

    Blinera Veliu (pronar i verifikuar)

    Per adhurueset e xixave i duhuri ( jo per mua ne kete rast) me arome te kendshme dhe rri holl ne buze.
    Per mua nuk eshte nuanca e sakte ne krahasim me fotografine.
    Ne realitet shkelqimin e ka ne te arte- portokall.


Shtoni një shqyrtim

SKU: 32144
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën