Laps për sytë kundër ujit

9,90 

Laps me preçision

Përshkrim

Doni një laps që të qëndroje dhe në ditë shumë të nxehta, ne plazh apo në palestër? Zgjidhni lapsin kër ujit. Përdorni ngjyrën tuaj të preferuar ose kombinojini ato për një pamje që bie në sy. Lapsi është I pasuruar me ekstraktin e kamomilit I cli njihet për aftësitë qetësuese dhe mbrojtëse. Avantazhet: Lapsi nuk ka nevojë për prehëse. Këshilla për përdorimin: Lapsi aplikohet në 3 mënyra: 1. Brenda syrit; 2: Për të vijëzuar kapakun e syrit; 3. Për të hijëzuar kapakun e syrit (shpërndajeni me gisht ose furçë).

Informacion shtesë

Color

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 38307
Spastroje