-20%

Balsam për kaçurrela 200 ml

Çmimi origjinal qe: 4,70 €.Çmimi i tanishëm është: 3,76 €.

Ruan formën natyrale të kaçrrelave tuaja.

Përshkrim

Ky balsam flokësh pa silikon nuk lejon krijimin e nyjeve dhe zbut flokët tuaj pa lejuar që të prishet forma e kaçurrelave. Flokët ruajnë formën dhe volumin natyral të tyre. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Rezultati:
• Kaçurrelat I rezistojnë lagështirës deri në 48 orë
• Flokët ushqehen në thellësi, trajtohen dhe evitohen nyjet
• Kaçurrela natyrale

Avantazhet: Balsami ka një formulë pa silikon dhe paraben . 98% e përbërësve kanë origjinë bimore. Paketimi I tij është 100% I riciklueshëm. Agave dhe lini janë të rritura në mënyrë organike.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 92505