-30%

Ujë I parfumuar Oui à l’Amour 50 ml

Çmimi origjinal qe: 39,00 €.Çmimi i tanishëm është: 27,30 €.

Guxoni ti thoni PO dashurisë!

Përshkrim

Një PO ndaj dashurisë është një manifestim I guximit dhe pasionit! Eshtë një takim i papritur i freskisë dhe sensualitetit drithërues. Notat e freskëta të Angélique nxjerrin në pah feminilitetin natyral të trendafilit. Kjo buqetë mbështjell vetveten në ngrohtësine e fasules Tonka të kombinuar me elegancën e Cedar. Oui à l’Amour është fragranca e një dashurie që ska fund. Sophie Labbe, Parfumiere. Dizenjo Eko: Shishe dhe kapak i riciklueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 97701