-50%

Skrab me alga 75ml- Për lëkurë normale në mikse.

Çmimi origjinal qe: 11,50 €.Çmimi i tanishëm është: 5,75 €.

Liron lëkurën nga papastërtitë dhe qelizat e vdekura.

Përshkrim

Tekstura e tij me pluhur bambuje dhe alga, pastron lekurën në thellësi, e oksigjenon atë, duke e lënë të butë, të freskët e plot shkëlqim.

Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Pa sulfate.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni dy herë në javë në lëkurë të lagur. Masazhojeni lehtë e më pas shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar apo të irrituar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 86429