Shampo kundër zbokthit 300ml

8,50 

Eleminon zbokthin nga flokët tuaj.

Përshkrim

Shampo pa sulfate me mente organike nga La Gacilly, eliminon zbokthin dhe parandalon rikrijimin e tij.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 95% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 67881