Locion trajtues kundër zbokthit 150ml

13,00 

Përshkrim

I pasuruar me mente organike, locioni trajtues kundër zbokthit, qetëson skalpin e kokës dhe redukton zbokthin që nga përdorimi i parë.

Këshilla për aplikim: Tundeni, aplikojeni çdo ditë tek skalpi i kokës dhe më pas masazhojeni. Mos e shpërlani.

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 68587