Uthull për shkëlqimin e flokëve 400ml

15,00 

Rikthen shkëlqimin e munguar në flokët tuaj.

Përshkrim

Kjo uthull me mjedër heq masat gëlqerore të depozituara në fibrat e flokëve nga uji dhe të gjithë faktorët e tjerë që dëmtojne shkëlqimin, duke siguruar një shkëlqim natyral.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në shpërlarjen e fundit. Shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
  • Vegane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 42732