Sfungjer fizionomik

4,90 

Sfungjer profesional për fondatinën.

Përshkrim

Ky sfungjer është ideal për aplikimin e fondatinës dhe korrektorit, kremoz ose fluid. Ana me majë preçize arrin dhe në zonat më të vështira si rrathët e errët poshtë syve, pjesët anash hundës etj. Ana e rrumbullakët unifikon ngjyrën e lëkurës për një rezultat natyral. Rrathët e zinj dhe dhe papërsosmëritë korrigjohen, ngjyra e lëkurës tuaj është e unifikuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 40616