Qumësht trupi ushqyes “Famille BIO” 250ml

18,00 

Hidraton dhe ushqen lëkurën e trupit. Për të gjithë familjen.

Përshkrim

Ky qumësht për trupin dhe duart hidraton, ushqen intensivisht dhe mbron lëkurën nga agresionet e jashtme, falë përmbajtjes së tij me përbërës të koncentruar të mollës organike.

Qumështi është i certifikuar BIO me 97% përbërës bimorë dhe mund të përdoret nga e gjithë familja duke filluar nga mosha 3 vjeçare.

Vendosni një sasi të qumështit në pëllëmbën e duarve tuaja. Përhapeni në të gjithë trupin dhe duart, duke e masazhuar me lëvizje të lehta rrethore, derisa të përthithet nga lëkura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 90791